Cyber-Warrior Kimdir ?

Bugün sizlere sanal dünyanın görünmez kahramanlarından bahsedeceğiz. Bu grublardan biri olan Cyber-Warrior oluşumu hakkında bilgi verirceğiz.

Cyber-warrior Türkiye de kurulan en eski oluşumlardan biridir. 2000 yılında CwDoktoray tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ayakta kalan bir kaç oluşumdan biridir.

Ayakda kaldığı sürece bilişim sektöründe bir çok kişiye öncülük etmişlerdir. Bunun yanı sıra aktif saldırılarına devam etmişleridir. Bu öncülüğe grubun saldırı timi olan Akıncılar öncülük yapmıştır.

Misyonları

  • milliyetçi
  • inanç ve ahlaki değerlere önem veren
  • Toplumda infial yaratan olaylara sessiz kalmamak

Misyonlarından taviz vermeden devam eden ve yapdıkları saldırılar ile gündemde olan grub bazı operasyonlarından bahsedeceğim.

  • Türk askerlerinin başına çuval geçirildiği zaman bınlerce ABD  sitesine akıncılar mührü vurulmuştur.
  • Azerbaycan-Ermenistan savaşlarından ermenistan resmi sitelerinin databaseleri dump edilmiştir.
  • Türkiye-Yunanistan arasındaki gerginlikde yunanistan genelkurmay resmi sitesi dump edilip bilgiler forumda konu olarak açılmıştır.

Bu Türk oluşumunu tebrik eder başarılarının devamını diliyorum.

Bir sonraki yazımız : https://sibermanset.com/bornova-belediyesi-hacklendi/

ALSO DOWNLOAD  Ayyıldız Tim Kimdir? Ve İcraatleri

Related Posts

ccd14 qjxlg 1497389421 5662

Turkz Grubu Kimdir ?

Sanal dünyanın görünmez kahramanlarından olan bir diğer oluşum ise TurkZ grubudur. 2007 yılında Efendibey & DarkCOD3R kod adlı kişiler tarafından temeli atılan grub bir çok isim değişikliğinden…

b0bed po3i5f

İmhatimi Kimdir ?

Türk hack grublarını tanıttığımız bu bölümde sıra yılların deviremediği imhatimi.org ‘da. 2004 yılında Mectruy kod adlı hacker tarafından kurulan ve dönemine damga vurmuş icraatlar yaparak sürekli gündemde…

c1dad ayyildiz tim den ermenistan a buyuk darbe 1518077661

Ayyıldız Tim Kimdir? Ve İcraatleri

Günümüzde sanal dünyanın önemliliği gün geçdikçe artıyor . Bu artış insanları buraya doğru çekiyor bugün sanal dünyanın gölgelerinden bahsedeceğiz. İlk bahsedeceğimiz grub Ayyıldız tim kim olduğu olacakdır….

Leave a Reply

Your email address will not be published.