Sniper 3D Apk Download Version 2021**

3.37.3

 • Payment
Free online & offline multiplayer FPS game. Play as a top sniper assassin!
Download APK
4.3/5 Votes: 14,851,458
Version
3.37.3
Updated
15.09.2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
136M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Ready for a free action-packed multiplayer FPS game? Sniper 3D Apk is a fun free online multiplayer FPS game – fight in a multiplayer war and become the best sniper assassin in this fun free multiplayer shooting game. With free online and offline game modes, you can have fun and play anywhere, anytime.

Fast-paced multiplayer assassin game.
Supports free online and offline play.
Unlock fun upgrades and build the best guns.

sniper 3d apk download

KEY FEATURES:
– Ultra-realistic 3D graphics
– Intuitive game controls
– Build the best weapons; unlock guns and fun upgrades for ammo and grip
– Play with sniper assassins around the world
– Get tactical with fun free missions in offline mode or go online for all-out multiplayer war!
– Save hostages and become the army’s top sniper assassin

Play this game for fun-to-master controls and countless exciting free missions. Sniper 3D is a fun action-packed multiplayer FPS game that offers players versatile play modes for endless hours of free multiplayer fun. Download the Sniper 3D FPS assassin game for free to engage in online FPS multiplayer warfare. Enjoy the ultimate fun experience now with this free online multiplayer FPS assassin game.

sniper 3d apk download, sniper 3d apk mod, sniper 3d hack apk

ALSO DOWNLOAD  Among Us Mods Apk Download 2021 Latest Version *** Best Apk

What's new

- Bug Fixes

Images

4 comments on "Sniper 3D Apk Download Version 2021**"

 1. Bayram Gürbüz says:

  Oyun şahsen bağımlılık yapıyor hem de sonuna kadar ama çok hile oluyor gibime geliyor ve bu oyunu kim yaptıysa….. bir oyun bu kadar mı kasar. çok oyun oynadım ama bu oyunda sorun,hata,geçikme,kökten çökme,sonucu hatası sorunlarını hiç görmedim kadar gördüm. Bazen de bağlantı hatası diyor , biz beceremiyoruz demiyorlar da .artık kaç kişi çalışıyorsa. 500 milyondan fazla indirme sayısı var ama sanki 5 kişi oyunu kurmuş ve ara sıra gelip kontrol ediyorlar hata var mı diye . O DERECE YANİ

 2. Gamer Çocuk says:

  18 artı bir oyun ama ben çok sevdim ve Ben 10 yaşındayım öne çıksın diye random:gxhshsbsbbsjwjwnakajsjdjdjsksjdhdghababavdbdkdlflcpdlewlskdbwhwywye66whdhdir7fjxjshahajajhshdhdjxisidjcbzycycgsjdhrfhxyxdhdhjdshehshj2usujjJjjeoodkdndd ddudjdjdjdhdbdhdhdhhdhdx dhxhxhdhdjdjdjdjdjdjdjx Dhxhxhdhdjdjdjdjdjdjdjx Dydhdhdhdhdbdbhdhs

 3. Emine Tur says:

  Oyunu oynamaya başladım ve değerlendirmemi istediler bende çok güzel bir oyun olduğunu düşündüğüm için yorum yapmak istedim şimdi öncelikle oyun gerçekten mükemmel bir oyun bayıldım diğer insanlar gibi bir sürü random atmak istemiyorum gerçekten insanlar yorumum üstte kalsın diye bi ton random atıyor bunun yerine oyundan bahsetseler çok iyi olur.Oynamaya başlayınca size ne yapmanız gerektiğini anlatıyor rehine kurtarıyorsun suçluları öldürüyorsun çeşit çeşit görev var indirmenizi tavsiye ederim.

 4. Ayhan Türkoğlu says:

  Oyun kaliteli fakat, bu oyunu yapanlar o kadar bencil ki, oyunu oynayacaksan cebindeki bütün paranı alırız diyorlar. Her kademe geçişinde sana parayla silah almanı dayatıyorlat ve bir yerden sonra parayla silah almazsan o bölümü geçirtmiyor sana. oyunu sildim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *